راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال سامسونگ

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال سامسونگ 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال سامسونگ 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب یخچال سامسونگ چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب فیلتر ساید سامسونگ 7.چه تعداد فیلتر بیرونی برای ساید سامسونگ کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال سامسونگ 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر سامسونگ

اخیرا مرکز تحقیقاتی VDE، بیش از 310000 آزمایش را طی یک دوره 120 روزه بر روی یخچال فریزرهای سامسونگ انجام داده تا عملکرد و میزان دوام کمپرسورهای اینورتر سامسونگ را مورد بررسی قرار دهد.
این مرکز با اعلام نتایج آزمایشات مکرر خود در این باره گفت: کمپرسورهای اینورتر سامسونگ، که به عنوان محور اصلی یخچال فریزر تلقی می شوند به مدت بیش از دو دهه بدون بروز هیچ مشکلی کار کرده اند.

یخچال فریزرهای سامسونگ

یخچال فریزرهای سامسونگ، کم صدا ترین و کم مصرف ترین یخچال های تولید شده

در واقع VDE در سال 1893 تاسیس شد و آزمایشات بی شماری را در مورد عملکرد و پیروی از استانداردهای وسایل الکترونیک اجرا کرده است.
این مرکز به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحقیقاتی و علمی در اروپا، به دلیل استانداردهای دقیق ارزیابی کیفیت از شهرت بالایی برخوردار است. VDE در گزارشات خود اعلام کرد: ما بیش از 310000 آزمایش را بر روی کمپرسورهای اینورتر دیجیتال سامسونگ اجرا کردیم و در عین حال، آنها را از نظر لرزش، صدا و امنیت نیز مورد بررسی قرار دادیم و کمپرسورهای اینورتر سامسونگ بعد از 21 سال باز هم این آزمایشات را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

یخچال فریزرهای سامسونگ، کم صدا ترین و کم مصرف ترین یخچال های تولید شده

کمپرسور اینورتر سامسونگ می تواند دمای هوا را در داخل یخچال فریزر بدون هیچ توقفی تنظیم کند و بر میزان مصرف برق، صدا و لرزش نیز تاثیر می گذارد. سامسونگ بیش از 50 درصد از بازار کمپرسور اینورتر را به خود اختصاص داده و بالاترین ظرفیت تولید این دسته از محصولات را دارد.
تولید کمپرسورهای سامسونگ در ما می به بیش از 200 میلیون دستگاه رسیده و این رقم از سال 1976 تا کنون به ثبت رسیده است. این بدان معناست که سامسونگ در هر سه ثانیه، یک کمپرسور تولید کرده است.
کمپرسوهای سامسونگ با کمک تکنولوژی تنظیم دما، مصرف برق را کاهش داده و لرزش و صدا را نیز به کمترین مقدار ممکن می رسانند.
این دسته از کمپرسورها در اکثر یخچال فریزرهای سامسونگ به کار برده شده اند و حداکثر کیفیت و کارایی را برای این محصول از لوازم خانگی سامسونگ، تضمین می کنند.