راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال سامسونگ

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال سامسونگ 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال سامسونگ 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب یخچال سامسونگ چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب فیلتر ساید سامسونگ 7.چه تعداد فیلتر بیرونی برای ساید سامسونگ کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال سامسونگ 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر سامسونگ

یک فیلتر آب حذف ناخالصی ها را از آب با استفاده از یک مانع فیزیکی خوب، یک فرایند شیمیایی یا یک فرآیند بیولوژیکی. فیلترها برای تصفیه آب پاک آب به گریبان مختلف برای اهداف مانند ارائه آبیاری کشاورزی، آب آشامیدنی در دسترس، اکواریوم های عمومی و خصوصی، و استفاده ایمن از حوضچه ها و استخرهای شنا.

فهرست

    1 روشهای فیلتراسیون
    2 انواع
        2.1 آب فیلتر تصفیه
        2.2 نقطه از استفاده از فیلتر
        2.3 تصفیه آب قابل حمل
    3 صدور گواهینامه
        3.1 NSF بین المللی
        3.2 آزمایشگاه Underwriters
        3.3 انجمن کیفیت آب
    پرداخت 4 آب
    5 تاریخ
    6 همچنین نگاه
    7 پیوند به
    8 پیوند به بیرون

روش های فیلتراسیون
نوشتار اصلی: تصفیه

استفاده از فیلتر الک، جذب، تبادل یون، انتقال متابولیت های بیولوژیکی، و فرآیندهای دیگر به حذف مواد ناخواسته از یک مقدار آب. و بر خلاف یک الک یا صفحه نمایش، یک فیلتر می توانید به طور بالقوه ذرات بسیار کوچکتر از سوراخ که از طریق آن آب آن عبور می کند را حذف کنید.
انواع
فیلتر تصفیه آب
نوشتار اصلی: تصفیه آب

انواع فیلتر آب فیلتر رسانه ها، فیلتر، فیلتر دیسک، آهسته تخت فیلتر شن و ماسه، شن و ماسه فیلتر سریع، فیلتر پارچه، [1] و فیلترهای بیولوژیکی مانند اسکرابر جلبک.
نقطه از استفاده از فیلتر

نقطه از استفاده از فیلتر برای استفاده در منزل شامل فیلترهای-کربن فعال گرانولی (GAC) مورد استفاده برای فیلتر کربن، فیلتر عمق، فیلتر آلیاژ فلزی، فیلترهای سرامیکی متخلخل، رزین بلوک کربن (CBR)، میکروفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون غشاء و. برخی از فیلترها استفاده بیش از یک روش فیلتراسیون. یک نمونه از این یک سیستم چند مانع است. فیلتر کوزه را می توان برای مقادیر کمی از آب آشامیدنی استفاده می شود. برخی کتری ساخته شده اند در فیلتر، در درجه اول برای کاهش ایجاد رسوبات آهکی.

Flowmatic فیلترهای سبک کارتریج سیلندر 10 اینچ طول 2 1/2 اینچ در قطر هستند. آنها ساخته شده است توسط چندین تولید کننده و در 1-50 رتبه بندی میکرون و همچنین کربن فعال در دسترس هستند. نقطه از استفاده از دستگاه های میکروفیلتراسیون می توان به طور مستقیم در رسانه های آب (فوستس، دوش) به منظور حفاظت از کاربران در برابر گونه های لژیونلا نصب شده است.، سودوموناس، مایکوباکتریوم Nontuberculous، Escherichia coli و سایر عوامل بیماری زا آب به طور بالقوه مضر با ارائه یک مانع به آنها و / یا به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بیمار است.
تصفیه آب قابل حمل
نمایش مقطعی از یک فیلتر آب شخصی
نوشتار اصلی: تصفیه آب قابل حمل

فیلتر آب توسط کوهنورد، سازمان های کمک رسانی در مواقع اضطراری بشردوستانه و نظامی استفاده می شود. این فیلترها معمولا کوچک، قابل حمل و بسیار سبک وزن و (1-2 پوند / 0.5-1.0 کیلوگرم یا کمتر)، و معمولا آب فیلتر با کار یک پمپ دستی مکانیکی، هر چند برخی از استفاده از یک سیستم سیفون قطره به زور آب را از طریق در حالی که دیگران به ساخته شده است بطری های آب. آب کثیف از طریق یک لوله سیلیکون انعطاف پذیر فیلتر روی صفحه نمایش از طریق یک فیلتر تخصصی پمپ، پایان دادن به در یک ظرف. این فیلترها کار به حذف باکتری ها، تک یاخته و کیست میکروبی است که می تواند منجر به بیماری شود. فیلترها برای تصفیه آب ممکن است مش خوب است که باید جایگزین یا تمیز، و فیلترهای سرامیکی آب باید در خارج ساییده زمانی که آنها مسدود شده خود را با ناخالصی دارند.

این فیلتر آب را نباید با دستگاه و یا قرص است که آب که حذف و یا کشتن ویروس مانند هپاتیت A و روتاویروس را ضد عفونی اشتباه گرفته شود.
گواهی

سه سازمان توسط موسسه استاندارد ملی آمریکا معتبر، و هر یک از آنها گواهی محصولات با استفاده از استانداردهای / بنیاد ملی علوم موسسه استاندارد ملی آمریکا. هر استاندارد / بنیاد ملی علوم موسسه استاندارد ملی آمریکا نیاز به تایید آلاینده ادعاهای عملکرد کاهش، یک ارزیابی از واحد، از جمله مواد آن و تمامیت ساختاری و بررسی ادبیات برچسب محصول و فروش. هر گواهی که واحد های تصفیه آب خانگی با تجاوز و یا موسسه / بنیاد ملی استاندارد ملی علوم و سازمان حفاظت محیط زیست نوشیدن استانداردهای آب. استانداردهای / بنیاد ملی علوم موسسه استاندارد ملی آمریکا در دو مجموعه متفاوت، یکی برای نگرانی های بهداشتی (مانند حذف آلاینده خاص (استاندارد 53، اثرات بهداشتی) و یکی برای نگرانی زیبایی (اثرات زیبایی، مانند بهبود طعم یا ظاهر صادر آب). صدور گواهینامه از این سازمان یک یا هر دو از این استانداردهای خاص را مشخص کنید.
NSF بین المللی

NSF بین المللی آن را به عنوان در حال حاضر شناخته شده به عنوان سازمان بهداشت ملی در سال 1944 در دانشگاه میشیگان بهداشت آغاز شده است. برنامه تصفیه آب دستگاه صدور گواهینامه NSF نیاز تست محصول گسترده و ممیزی اعلام نشده از محوطه های صنعتی. یکی از اهداف این نیست برای سازمان سود است به ارائه تضمین به مصرف کنندگان که دستگاه های تصفیه آب آنها در حال خرید دیدار با طراحی، مواد، و عملکرد مورد نیاز از استانداردهای ملی است.
آزمایشگاه Underwriters

آزمایشگاه Underwriters، شرکت، مستقل، تست های معتبر و سازمان صدور گواهینامه که گواهی واحد تصفیه آب خانگی که ملاقات و یا تجاوز / بنیاد ملی علوم موسسه استاندارد ملی EPA و آمریکا نوشیدن استانداردهای آب کاهش آلاینده ها، نگرانی ها زیبایی، تمامیت ساختاری، و مواد است ایمنی.
انجمن کیفیت آب

انجمن کیفیت آب یک سازمان تجاری است که آزمون تجهیزات تصفیه آب جوایز طلا مهر و موم خود را به سیستم که با یا فراتر ANSI / NSF استاندارد برای عملکرد آلاینده کاهش، تمامیت ساختاری و ایمنی مواد است، و.

فیلترها برای تصفیه آب که با استفاده از روش اسمز معکوس، آن برچسب "مطلق فیلتر میکرون،" و یا کسانی که به عنوان برچسب توسط مؤسسه ملی استاندارد آمریکا (ANSI) گواهی - سازمان معتبر به موسسه / بنیاد ملی علوم استاندارد 53 استاندارد ملی آمریکا برای "حذف کیست" ارائه بزرگترین اطمینان از بین بردن انگل. همانطور که با تمام فیلتر، دستورالعمل سازنده برای استفاده از فیلتر و جایگزینی دنبال کنید.
پرداخت آب

پرداخت آب مدت می توانید به هر فرایند است که حذف کوچک (معمولا میکروسکوپی) مواد ذرات، و یا حذف غلظت های بسیار پایین از مواد محلول از آب مراجعه کنید. روند و معنای آن را از راه به تنظیم متفاوت است: یک تولید کننده فیلتر آکواریوم ممکن است ادعا می کنند که فیلتر خود را انجام پرداخت آب با گرفتن "ذرات میکرو" در نایلون یا پلی استر لنت فقط به عنوان یک مهندس شیمی می توانید مدت برای اشاره به حذف استفاده رزین های مغناطیسی از یک راه حل با عبور از راه حل بیش از یک تخت ذرات مغناطیسی است.  در این معنا، پرداخت آب به سادگی اصطلاح دیگری برای سیستم های تصفیه آب کل خانه است. پرداخت نیز در مقیاس بزرگ در گیاهان احیای آب انجام می شود.
تاریخ

در طول قرن 19 و 20، فیلتر آب برای تولید آب خانگی به طور کلی به فیلترهای شن و ماسه آهسته و فیلترهای شن و ماسه سریع تقسیم شدند (فیلترهای مکانیکی و فیلترهای آمریکا نیز نامیده می شود). در حالی که بسیاری از مقیاس کوچک سیستم های تصفیه آب قبل از 1800 وجود دارد، جقه، اسکاتلند است به طور کلی به عنوان اولین شهرستان برای دریافت آب فیلتر شده برای کل شهر شناخته شده است. فیلتر جقه عملیات در سال 1804 آغاز شد و نوع اولیه فیلتر شن و ماسه کند بود. در طول 1800s به، صدها نفر از فیلترهای شن و ماسه آهسته در انگلستان و در قاره اروپا ساخته شد. یک فیلتر شن و ماسه آهسته متناوب در سال 1893 با توجه به ادامه بیماری های همه گیر تب حصبه ناشی از آلودگی فاضلاب های آب ساخته شد و در لارنس عمل، ماساچوست است.  اولین اجرای مداوم فیلتر شن و ماسه آهسته توسط آلن هازن برای شهرستان از آلبانی طراحی شده بود ، نیویورک در سال 1897. تاریخ جامع ترین تصفیه آب توسط موسی N. بیکر در سال 1948 منتشر شد و تجدید چاپ در سال 1981.

در 1800s، فیلتراسیون مکانیکی و یک فرایند صنعتی که در علاوه بر این از سولفات آلومینیوم قبل از فرایند فیلتراسیون وابسته بود. میزان فیلتراسیون تصفیه مکانیکی که معمولا بیشتر از 60 برابر سریع تر از فیلترهای شن و ماسه کند بود، در نتیجه نیاز منطقه به طور قابل توجهی کمتر زمین است. اولین کارخانه تصفیه مکانیکی مدرن در ایالات متحده در لیتل فالز، نیوجرسی برای شرکت آب شرق نیوجرسی ساخته شده است. جورج دبلیو فولر طراحی و نظارت ساخت و ساز از گیاهان و نباتات که در سال 1902.  در سال 1924، جان آر بایلیس یک موج شبکه ثابت سیستم که از لوله های با دهانه ای که جت آب به فیلتر تزریق شامل کمک به بهره برداری رفت مواد در طول گسترش است.