فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال سامسونگ

فیلتر آب

فیلتر یخچال سامسونگ
فیلتر

فیلتر یخچال سامسونگ

فیلتر

فیلتر سامسونگ

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال سامسونگ فیلتر یخچال سامسونگ فیلتر یخچال سامسونگ خرید فروش فیلتر سامسونگ, سامسونگ, فیلتر سامسونگ, فیلتر یخچال, فیلتر یخچال سامسونگ, فیلتر یخچال ساید سامسونگ, فیلتر آب سامسونگ, فیلتر تصفیه آب سامسونگ, فیلتر تصفیه آب یخچال سامسونگ, سامسونگ سام سرویس, نمایندگی سامسونگ, نمایندگی مرکزی سامسونگ, نمایندگی اصلی سامسونگ, نمایندگی مجاز سامسونگ, خدمات سامسونگ, خدمات فروش سامسونگ, خدمات پس از فروش سامسونگ, تعمیر یخچال سامسونگ, سامسونگ تهران, سامسونگ شیراز, سامسونگ اصفهان, سامسونگ کرمان, سامسونگ تبریز, سامسونگ اردبیل, سامسونگ ساری, سامسونگ رشت, سامسونگ مشهد, سامسونگ همدان, سامسونگ اراک, سامسونگ اهواز, سامسونگ کیش, سامسونگ کرج, سامسونگ البرز, سامسونگ قزوین اراک, سامسونگ قم, سامسونگ کرمانشاه, سامسونگ ارومیه, سامسونگ یزد, سامسونگ بندر عباس, سامسونگ زنجان, سامسونگ سنندج, سامسونگ خرم اباد, سامسونگ کاشان, سمسونگ, سمسونک, سامسونگ گلستان, samsung fridge refrigerator filter Samsung side by side filter Samsung water filter, مرکز بازار فروش فیلتر یخچال ساید تهران فرنچ ساید بای ساید فیلتر اصلی سامسونگ فیلتر لیوانی سامسونگ فیلتر کره سامسونگ فیلتر سامسونگ کره فیلتر آکوا تایوان فیلتر آکواپیور کره چین فیلتر اصلی سامسونگ
 
شماره سفارشات : 22085150 021

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال سامسونگ

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال سامسونگ 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال سامسونگ 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب یخچال سامسونگ چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب فیلتر ساید سامسونگ 7.چه تعداد فیلتر بیرونی برای ساید سامسونگ کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال سامسونگ 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر سامسونگ

نماینده یک کمپانی سوییسی گفت: ما در ایتالیا ضرب المثلى داریم که می گوید؛ فقط فریاد می‌زند ولى کارى انجام نمی‌ دهد، به نظرم ترامپ دارد روى موضوع هسته اى حساسیت بى مورد نشان می دهد و دائما بزرگ نمایى می کند. از مسائل دیگر صحبتى به میان نمى آورد.

به گزارش وزارت نیرو مسیمیلیانو باهر نماینده کمپانى سوییسى فیمارس سا در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران ضمن  اشاره به زمینه فعالیت خود گفت:‌ ما تولید کننده ى پمپ هایى هستیم که در پروژه هاى کشاورزى استفاده می شود، همچنین ما پمپ هایى تولید می کنیم که موادى را براى تمیز کردن لوله هاى آب و فاضلاب به آن ها تزریق می کنند.


وی افزود: چیزى که در بازار صنعت آب ایران جدید است دستگاهى است که میزان جریان در لوله ها را به صورت هوشمند می سنجد و ما یکى از کمپانى هایى هستیم که این دستگاه را به ایران آورده است.
وی تصریح کرد: ما سال گذشته نیز در این نمایشگاه شرکت کردیم و توانستیم خدماتى را عرضه کنیم و محصولاتى را به فروش برسانیم، امسال آمده ایم تا حضور پررنگترى داشته باشیم.
باهر در ادامه با اشاره به داستان تأسیس شرکت خود، خاطرنشان کرد: من این کمپانى را در سال ٢٠١٣ تاسیس کردم، پیش از آن براى یک شرکت ایتالیایى به نام اُبیل کار می کردم که در ایران نیز در صنعت آب فعالیت داشت.
وی اضافه کرد:  در سال ٢٠١٠ کمپانى آمریکایى به نام آیدل سهام زیادى از این کمپانى را خرید و با توجه به تحریم ها فشارهاى زیادى را براى قطع ارتباط با ایران روى ما گذاشت. شرکت ما ایتالیایى بود اما فشارها و مکاتبات دولت ما را در شرایطى قرار داد که مجبور به متوقف کردن کار با ایران شدیم.
وی گفت:  دولت سوییس یک دولت بى طرف است و با توجه به اینکه شرکتى که به ثبت رسانده ام کاملا سوییسى است ما به فعالیت در ایران ادامه خواهیم داد.
این نماینده شرکت سوییسی تصریح کرد:  من ایران را در صنعت آب و فاضلاب بسیار موفق می بینم، هنوز خیلى کارها براى به انجام رسیدن وجود دارد. با توجه به اینکه در ایران روز به روز شاهد افزایش جمعیت هستیم مسلماً نیاز به توسعه ى سیستم هاى آب و فاضلاب دائما در حال افزایش است.
وی افزود:  ایران نیاز دارد براى پیشبرد سریعتر اهداف خود از تکنولوژى هاى روز کشور هاى دیگر بهره ببرد.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه ایران در حال رسیدن به ثبات سیاسى در ارتباط با کشور هاى خارجى است به زودى پیشرفت هاى بیشترى را نیز شاهد خواهد بود.
وی در مورد اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا در باره برجام اظهاار داشت: رئیس جمهور آمریکا اخیرا با صحبت هایى تنش زایی کرده است. من اصلیتی ایتالیایى دارم و در سوئیس بزرگ شده ام، ما در ایتالیا ضرب المثلى داریم که می گوید؛ فقط فریاد می زند ولى کارى انجام نمی دهد،  بنظرم  ترامپ دارد روى موضوع هسته اى حساسیت بى مورد نشان می دهد و دائما بزرگ نمایى می کند. از مسائل دیگر صحبتى به میان نمى آورد.
وی افزود:  کشور هایى مانند عربستان صعودى نیز از شرایط سو استفاده کرده و قصد دارند با پایین بردن قیمت نفت و مونوپولى کردن بازار نفت به ایران ضربه بزنند.
وی تصریح کرد: ایران در حال تغییر تصویر اقتصادى خود است و تغییر سیاست خارجى در حال افزایش تزریق پول و جذب سرمایه از کشورهاى دیگر است، این تغییرات مسلما منجر به پیشرفت های صنعتى نیز خواهد شد.

مطالب مرتبط

فیلتر ماشین لباسشویی و ظرفشویی رسوب گیر

فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ آکوا پیور

فیلتر آب